World Travel Show 2019

19 października br., nasi uczniowie z klas turystycznych uczestniczyli w tegorocznym World Travel Show, czyli jednym z największych wydarzeń targowych branży turystycznej w Centralnej Europie.

Największe targi turystyczne w Polsce, tzw. World Travel Show, to wydarzenie, podczas którego można odbyć błyskawiczną podróż dookoła świata. Największą popularnością cieszyły się  spotkania ze znanymi, polskimi podróżnikami, ciekawe pokazy i prezentacje ofert turystycznych i kulturalnych większości krajów i regionów z całego świata.

Ciekawość w uczniach wzbudziła sztuczna plaża i baseny, oraz międzynarodowy zlot caravaningowy, ponieważ World Travel Show to również Camper&Caravan Show – największy zlot w Europie, gdzie prezentowane są campery, przyczepy campingowe i domki mobilne oraz Warszawski Salon Jachtowy.

Fotorelacja z WTS, dostępna na naszej stronie Facebook.