Z niemieckim w drogę

Film reklamowy, opracowany przez naszych uczniów z profilu Technik Organizacji Reklamy, zrealizowany na potrzeby Ogólnopolskiego Konkursu „z Niemieckim w drogę” organizowanego przez Instytut Goethego, znalazł się w grupie prac nagrodzonych!

Celem Konkursu „Z niemieckim w drogę / Erlebnisreise mit Deutsch”  było pokazanie, że nauka języka niemieckiego, to inwestycja w siebie i oznacza większe możliwości na europejskim rynku pracy. Zapraszamy do obejrzenia pracy konkursowej, która powstała dzięki naszym uczniom Technikum Organizacji Reklamy. Nad filmem reklamowym pracowali uczniowie klasy 1TOR2: Dominik Wojcieszak, Maciej Zieliński, Hubert Matras, Jarosław Zając oraz Sebastian Lis z klasy III TOR. Opiekunem grupy projektowej była pani Małgorzata Kościsz - nauczycielka języka niemieckiego.

Link do nagrodzonego filmu.

Wspierają nas: